INESS na konferencii Rozumne o podnikaní

 V pondelok 26.9.2016 sa v Austria Trend Hotel konala konferencia Rozumne o podnikaní s podtitulom štát vs. zamestnávatelia.

INESS na konferencii Rozumne o podnikaní

 Na pozvanie organizátora, združenia Nová Generácia, sa jej v prvom paneli zúčastnil aj zástupca INESS Martin Vlachynský. Témou boli opatrenia na podporu zamestnávania zo strany súčasnej vlády, problémy zamestnávateľov s pracovnou silou v regiónoch, či minimálna mzda.

Ďalšími hosťami v prvom panely boli Rastislav Chovanec, štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR, Ľuboš Sirota, viceprezident Republikovej únie zamestnávateľov, Juraj Blahák, Konfederácia odborových zväzov, a Ivana Molnárová, riaditeľka Profesia.sk.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards