INESS na LIFE Year Two

Martin Vlachynský zastupoval INESS na medzinárodnom workshope v rámci programu LIFE, organizovanom združením Atlas Network v Madride.

INESS na LIFE Year Two

Tento trojročný program poskytuje priestor takmer dvom desiatkam think tankov z celého sveta zdieľať skúsenosti a výzvy zo svojich činností. Zároveň pomáha rozvíjať túto činnosť aj pomocou špičkových rečníkov a lektorov, medzi ktorých tento rok patrili bývalý premiír a viacnásobný minister Gruzínska Nika Gilauri, bývalý minister financií Bulharska a člen Svetovej banky Simeon Djankov, bývalý minister financií Salvadoru a riaditeľ Svetovej banky Juan José Daboub a ďalší.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards