Pozvánka na Ekonomické reči #12

Slovenské poľnohospodárstvo bez mnohomiliardových investícií nedokáže držať krok s hi-tech farmármi z Dánska či z Holandska. Akou cestou sa vybrať vo zvyšovaní konkurencieschopnosti slovenských farmárov? Môže byť slovenská pôda zlatou baňou nielen pre milovníkov Ferrari? A čo s tým má evolúcia?

Pozvánka na Ekonomické reči #12

Príďte už 13. júna do Zámockého pivovaru na posledné Ekonomické reči pred letnou prestávkou. Spolu s Martinom Vlachynským a Jurajom Karpišom z INESS sa porozprávame o tom, aké možnosti má slovenské poľnohospodárstvo a ako z toho môže naša ekonomika získať.

Zober kamošov a príďte podebatiť na jedno Zámocké polotmavé. Spolu sa pobavíme o krajších farmárskych zajtrajškoch.

Vstup je voľný.

Pridajte sa na FB podujatie. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, nový hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards