Pozvánka na Ekonomické reči #9

INESS pozýva na deviate vydanie Ekonomických rečí do Zámockého pivovaru. 

Pozvánka na Ekonomické reči #9

Možno sa to nezdá, ale prvý dôchodkový pilier môže byť udržateľný. 

• Čo všetko sa ale musí zmeniť? 
• Prečo viac ako demografia ohrozujú dôchodky politici? 
• Aké sú skutočné náklady penzijného systému? 

Zastavte sa 28.02. o 19:00 hod. v Zámockom pivovare na deviatom pokračovaní Ekonomických rečí. Diskutovať budeme tentokrát s Radovanom Ďuranom z INESS, ktorý vám povie viac o fungovaní dnešného dôchodkového systému a o tom, prečo by sme sa mali nad starobou zamýšľať už teraz. Špecialny hosť: Viktor Novysedlák, riaditeľ Kancelárie Rady pre rozpočtovú zodpovednosť (RRZ).

Príďte na jedno Zámocké polotmavé, dozviete sa ako funguje dôchodkový systém a podebatujeme o tom, či a ako ho zachovať. Vstup je voľný. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, nový hosť a diskusia v neformálnej atmosfére. 

Pridajte sa na FB udalosť.

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards