INESS na konferencii o Brexite

Nadácia Antona Tunegu organizovala v dňoch 14-15. decembra 2017 konferenciu Brexit a budúcnosť Slovenska v spoločnej Európe.

INESS na konferencii o Brexite

Piatkového panelu sa zúčastnil aj Martin Vlachynský z INESS. Téma panelu bol vplyv Brexitu na občiansku spoločnosť. V rámci diskusie zazneli z našej strany obavy o zachovanie odkazu tradície klasického liberalizmu v kontinentálnej Európe a apolitických think tankov, ktorých kolískou bol primárne anglosaský svet.

Spolurečníkmi v paneli boli britský veľvyslanec Andrew Garth a Viera Žuborová z Bratislava Policy Institute. Moderátorom bol Tomáš Čižik , riaditeľ Centra pre európske a severoatlantické vzťahy.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards