INESS na Liberty Forum & Freedom Dinner v New Yorku

Richard a Radovan Ďurana sa zúčastnili na konferencii The 2019 Liberty Forum & Freedom Dinner.

INESS na Liberty Forum & Freedom Dinner v New Yorku

Americký Atlas Network, ktorý združuje viac ako 500 think-tankov z 98 krajín sveta, opäť usporiadal výročnú konferenciu The 2019 Liberty Forum & Freedom Dinner. Na konferencii sa zúčastnilo 400 zástupcov think tankov, akademickej obce, biznisu, či študentských organizácií zo všetkých kontinentov. Na Freedom Dinner, na ktorej sa odovzdávalo aj tradičné ocenenie The Templeton Freedom Award, bolo zvedavých viac ako 850 účastníkov, a uskutočnil sa na lietadlovej lodi Intrepid na rieke Hudson pri Manhattane v New York City. Po niekoľkých rokoch mal na konferencii INESS opäť dvoch zástupcov – Richarda a Radovana Ďuranu, ktorí sa už na globálne podujatia nechodia len inšpirovať, ale po 15 ročných skúsenostiach aj inšpirovať nových a mladších, ale aj skúsenejších think-tankerov.

Niekoľko záberov z podujatia:

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards