INESS na RIA2020

V piatok 1. decembra 2017 zorganizovala Americká obchodná komora (AmCham) v hoteli Austria Trend podujatie venované novej stratégii lepšej regulácie RIA2020.

INESS na RIA2020

Pozvaným diskutérom bol aj zástupca INESS Martin Vlachynský, ktorý prezentoval svoj názor na problémy spojené s tvorbou a implementáciou regulácii na Slovensku. Diváci dostali výtlačky nedávnej publikácie INESS Menej novelizácii pre lepšie podnikanie.

Spoludiskutujúcimi v paneli boli tajomník Minsiterstva hospodárstva Rastislav Chovanec, zástupca AmCham pre regulácie Miroslav Šarišský a Iveta Šimončičová, riaditeľka odboru Podnikateľského prostredia na MH.

Z podujatia je dostupný aj videozáznam, nájdete ho na našom YouTube kanále.

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards