Pozvánka na Ekonomické reči #17

Oplatia sa vedomosti z Harvardu?

Chceli by ste mať diplom z Harvardu alebo vedomosti z Harvardu? Zvláštna otázka ale ešte zvláštnejšia odpoveď. Viac vzdelania je dnes všeliek ľavice aj pravice.. Otázka však znie, či sme sa nedostali do bodu, kedy preceňujeme úlohu vzdelávania v spoločnosti. Práve tejto téme sa povenujeme na 17. vydaní Ekonomických rečí.

Pozvánka na Ekonomické reči #17

Príďte už 20. marca 2019 o 19:00 hod. do Kafe Scherz a podebatujte s nami pri pive, káve alebo koláči v mimoriadne príjemnej atmosfére o ďalšom smerovaní vzdelávania. Vstup voľný, všetci ste vítaní!

Pridajte sa na FB podujatie. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards