Pozývame na Ekonomické reči #28: Ako by sa mali vzdelávať naše deti?

Pozývame vás na prvé tohtoročné Ekonomické reči. Rok 2024 odštartujeme témou školstva a vzdelávania. 

v stredu, 17.1. 2024 o 19:00 v Kafe Scherz v Bratislave.

Ekonomické reči: Ako by sa mali vzdelávať naše deti? Diskusia s Vladimírom Burjanom

Pozývame na Ekonomické reči #28: Ako by sa mali vzdelávať naše deti?

Bude stačiť prebiehajúca reforma školstva? Sú učitelia pripravení a bude ich dosť? Vieme vôbec povedať, ako vyzerá správne vyučovanie? Dokáže toto priniesť nejaká reforma školstva? Alebo to prinesie AI?

O týchto a ďalších otázkach bude diskutovať Róbert Chovanculiak, analytik INESS, a ako hosť prijal pozvanie Vladimír Burjan, zakladateľ spoločnosti EXAM testing, časopisu DOBRÁ ŠKOLA a spoluautor reformného dokumentu Učiace sa Slovensko.

 

--> Pozývame vás pýtať sa a diskutovať pri pohári vína alebo teplého čaju už
v stredu, 17.1. 2024 o 19:00 v Kafe Scherz v Bratislave <--

Vstup je tradične voľný, tešíme sa na vás!

 

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards