INESS na stavbe JE Mochovce

Martin Vlachynský a Richard Ďurana z INESS prijali pozvanie na prehliadku dostavby blokov 3 a 4 jadrovej elektrárne v Mochovciach, spojenú s diskusiou o jej socioekonomických dopadoch.

INESS na stavbe JE Mochovce

Podujatie organizoval ENEL dňa 16.12. 2013. INESS pravidelne prispieva do diskusie o ekonomickej situácii v energetickom sektore, najnovšie štúdiou Atómová hrozba (dostupná tu), ktorá rozprúdila diskusiu o potrebe nového jadrového zdroja.

Medzi ďalších pozvaných patrili novinári, zástupcovia samosprávy, Európskej komisie, komerčných inštitúcií z energetického sektora ako aj akademického sektora.


 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards