Dane v Európe

Už štvrtý rok vám prinášame aktualizovanú ročenku Taxation in Europe, ktorú vydáva francúzsky inštitút IREF.

Dane v Európe

Obsahuje súhrn vývoja daňových zmien , výnosov a regulácií v 28 krajín Európy za rok 2013. Publikácia je v anglickom jazyku a v tlačenej podobe si ju môžete zakúpiť v INESS za 4,99 eur.

Informácie o jednotlivých krajinách nájdete elektronicky na tejto adrese, popis daňového vývoja na Slovensku, ktorého autorom je Radovan Ďurana,  je dostupný tu.

Reporty za jednotlivé krajiny môžu byť vhodným zdrojom informácií počas celého roka Užitočným doplnkom ročenky je profilová karta každej krajiny, ktorá sumarizuje nielen daňové, ale aj rozpočtové a makroekonomické dáta v prehľadnej podobe.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards