Akadémia klasickej ekonómie 2014

Konzervatívny inštitútu M. R. Štefánika (KI) vás pozýva na siedmy ročník Akadémie klasickej ekonómie, ktorý v podobe deviatich seminárov bude trvať od februára do decembra 2014 v priestoroch Vysokej školy manažmentu v Bratislave – Petržalke.

Akadémia klasickej ekonómie 2014

Účastníci sa postupne zoznámia s princípmi klasickej ekonómie a dielami jej čelných predstaviteľov. Každý seminár pozostáva z prednášky lektora a následnej diskusie, cyklus je zakončený vypracovaním eseje.

Podujatie sa bude uskutočňovať raz mesačne vo vybranú stredu od 17.30 do 20.00 a je vhodné ako pre študentov, tak aj pre pracujúcich bez rozdielu veku. Prihlásiť sa na AKE je potrebné prostredníctvom zaslania vyplnenej prihlášky a formuláru k nej e-mailom na adresu ake[zavinac]institute.sk najneskôr 9. februára 2014.

Počet účastníkov cyklu AKE však môže byť maximálne 50. V prípade vyššieho záujmu o účasť na cykle týchto seminárov si ich organizátor (Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika) vyhradzuje právo vybrať účastníkov spomedzi prihlásených na základe nimi vyplnených formulárov prihlášky a na základe termínov ich prihlásenia sa na kurz AKE.

Viac informácií tu.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards