Ideas Rulezz 2014

Na konferencii Ideas Rulezz 2014 určenej primárne ľuďom z marketingu, ktorá sa uskutočnila v Bratislave dňa 17.9.2014, prednášal aj Richard Ďurana z INESS.

Ideas Rulezz 2014

Vo svojej prednáške sa venoval mýtom o raste a poklese HDP, nezamestnanosti a ďalších makroekonomických ukazovateľov. Čo rozbehne bežnú domácu spotrebu a naopak, čo ju bude brzdiť? Čo to bude znamenať pre marketing firiem? Rozbehne sa konečne biznis? Aj toto boli otázky, na ktoré hľadal odpovede. Ako poukázal, rast HDP je ukazovateľ s nízkou výpovednou hodnotou, ktorá nič nehovorí a kvalite zmien v hospodárstve, a za dôležitejšie ukazovatele z pohľadu firiem považuje vývoj spotreby a (ne)zamestnanosti.

Niekoľko záberov z podujatia:

 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards