Spúšťame nové kolo Ekonkvízu!

Už od piatka, 10. februára 2023 spúšťame nové súťažné kolo v Ekonkvíze, tentokrát pre verejnosť. Spomedzi najlepšie vyplnených testov v termíne od 10.2. – 10.3. 2023, budeme losovať 3 víťazov, ktorí od nás získajú hodnotné ceny.

Stovky súťažiacich si v Ekonkvíze zmeralo svoje znalosti ekonómie!

Od 10.10.2022 do 28.10.2022 prebehlo ďalšie kolo Ekonkvízu, na konci ktorého sme losovali výhercov súťaže. V tomto kole sa zapojilo cez 940 súťažiacich, ktorí si zmerali sily vo vedomostiach z oblasti ekonómie. Zapojilo sa až 673 stredoškolákov zo 43 škôl a zúčastnili sa aj študenti ôsmich vysokých škôl. Do kvízu sa však mohol zapojiť každý z verejnosti bez ohľadu na vek, zamestnanie, či štúdium.

Spúšťame nové kolo Ekonkvízu!

Už od pondelka, 10. októbra 2022 spúšťame nové súťažné kolo v Ekonkvíze, tentokrát pre stredoškolákov a verejnosť. Spomedzi najlepšie vyplnených testov v termíne od 10. – 28.10. 2022, budeme losovať 3 víťazov z verejnosti a 3 víťazov spomedzi stredoškolákov, ktorí od nás získajú hodnotné ceny.

Zapojiť sa môžete na webe: https://kviz.ekonportal.sk/

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.

Ekonkvíz

Myslíte si, že v ekonómii ste ako doma? Vyskúšajte sa! Ekonkvíz vám položí 20 otázok a preverí vaše ekonomické vedomosti. Máte 30 minút na zodpovedanie 20 otázok.

Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards