Ekonomické podcasty a vlogy INESS

Pravideľne pre vás nahrávame série vlogov a podcastov na rôzne ekonomické témy. Diskutujeme v nich my, alebo si pozývame zaujímavých hostí. Vždy nahrávame video verziu, ktorú uverejňujeme na našom YouTube kanále a zároveň audio verziu, ktorú nájdete v desiatke populárnych podcast aplikácii, vrátane Anchor, Spotify, Google Podcasts či Apple Podcasts.

Ekonomické podcasty a vlogy INESS

Na Vŕšku

Séria 20-45 minútových ekonomických podcastov. Hlavnými hostiteľmi sú analytici INESS Martin Vlachynský a Robert Chovanculiak.

INESS na Dnes

Formát 10 - 25 minútových publicistických nahrávok. Aktuálne a jasne vymedzené témy. Otázky pokladá FR manažérka INESS Ina Sečíková, hostia sú analytici INESS.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards