Ekonomické reči 18

29.5. sa konali v poradí 18. Ekonomické reči s názvom Pokrok bez povolenia: ako zdieľaná ekonomika, crowdfunding a kryptomeny zmenili svet.

Ekonomické reči 18

Podujatia sa zúčastnilo okolo 30 ľudí. V publiku boli  študenti, politici, podnikatelia a iní, ktorých daná téma zaujala. S publikom diskutoval Róbert Chovanculiak z INESS, ktorý prezentoval zaujímavosti vychádzajúce z jeho rovnomennej knižky.

Prezentáciu Roberta Chovanculiaka k téme nájdete tu

 

Ekonomické reči sú pravidelné diskusné večery, organizované INESS. Každý mesiac sa venujeme novej téme, pod taktovkou rôznych rečníkov. Vstup je voľný. Sledujte náš web a facebook pre informácie o ďalších podujatiach.

 

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards