Ekonomický base camp otvára prihlasovanie do 2. ročníka!

Prečo čelíme v posledných rokoch vyššej inflácii? Koľko peňazí dlžíme v mene štátu? A ako možno ekonómiu využiť v prospech lepšie fungujúceho zdravotníctva? To je len niekoľko otázok, ktoré prináša Ekonomický base camp. INESS prichádza s jedinečnou príležitosťou pre mladých ľudí a 26. – 29. októbra 2023 pripravuje 2. ročník 4-dňového podujatia v Bystričke pri Martine.

Ekonomický base camp otvára prihlasovanie do 2. ročníka!

Po šiestich úspešných rokoch Ekonomickej olympiády vnímame, že študenti chcú skúmať ekonomické problémy podrobnejšie ako len na papieri. Prichádzame preto s možnosťou ďalšieho vzdelávania pre nadaných stredoškolákov a vysokoškolákov: 4-dňový seminár plný prednášok, workshopov a networkingu s rovesníkmi s rovnakým záujmom z celého Slovenska a skúsenými lektormi z INESSu. Preberať sa budú témy, ktoré aktuálne hýbu ekonomickým svetom – od inflácie, fungovania medzinárodných trhov, sociálny systém až po investovanie či energetickú krízu.

Lektori ako Juraj Karpiš, Radovan Ďurana, Róbert Chovanculiak či Martin Vlachynský vám priblížia, ako sa na aktuálne problémy pozerať očami ekonómie.

Zoznam miest na seminári je obmedzený, sme preto nútení spomedzi všetkých uchádzačov vyberať. Po vyplnení online registrácie a ukončení prihlasovania budú prihlášky uchádzačov starostlivo posudzované a záujemcov budeme ihneď informovať e-mailom.

Prihláste sa na Ekonomický base camp ešte dnes: online registračný formulár nájdete tu. Prihlasovanie je otvorené len do piatku, 6.10.2023 do polnoci. Všetky podrobnosti nájdete na oficiálnom webe podujatia: iness.sk/ebc

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards