Free Market Road Show 2012: Európa na ceste do nevoľníctva?

Dňa 27.4. 2012 sa v Bratislave uskutočnila medzinárodná konferencia Free Market Roadshow 2012: Európa na ceste do nevoľníctva? Za účasti vynikajúcich domácich aj zahraničných rečníkov a viac ako 150 hostí vystúpili aj zástupcovia INESS. Prednášku Radovana Ďuranu Akú veľkú vládu si môžeme dovoliť? z prvého panelu si môžete pozrieť tu. Richard Ďurana moderoval diskusiu v Paneli 2: „Harmonizácia vs. konkurencia: Ako sa vrátiť na cestu rastu?“.  A v treťom paneli „Euro vs. zdravé peniaze: Znamená euroval koniec finančnej suverenity?“ vystúpil Juraj Karpiš s prednáškou Tragédia eura, ktorú si môžete pozrieť tu.

Free Market Road Show 2012: Európa na ceste do nevoľníctva?

Podujatie, ktoré bolo zamerané na budúcnosť Európy, organizovali Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika, INESS, European Coalition for Economic Growth Austrian Economics Center, Friedrich August von Hayek Institut v partnerstve s Združenie podnikateľov Slovenska, TRIM BROKER, Potravinárska komora Slovenska, Nadácia SPIN, CEBSI, Nadácia F. A. Hayeka, a Crowne Plaza Hotel Bratislava.

 

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards