Free Market Road Show 2012 v Slovinsku

V záverečnej sérii konferencií Free Market Road Show 2012 dňa 25.5. 2012 v Ľubľane vystúpil aj Richard Ďurana z INESS v v paneli „Harmonizácia vs. konkurencia: Ako sa vrátiť na cestu rastu?“. Témou jeho príhovoru bolo duševné vlastníctvo, kde spochybnil tézu, podľa ktorej je duševné vlastníctvo podmienkou inovatívnosti a poukázal na to, že generuje tzv. "duševné monopoly", ktoré naopak inovácie brzdia. Ďalšími panelistami boli Dr. Jože P. Damijan, University of Ljubljana, Slovenia; Dr. Razeen Sally, University of Singapore, Singapore; Dr. Peter Groznik, Gorenje, Slovenia; Dr. Anže Burger, University of Ljubljana, Slovenia a Dr. Edward Stringham, Fayetteville State University, USA.

Fotografie z podujatia:

Free Market Road Show 2012 v Slovinsku
INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards