INESS na diskusnej tour Politickej akadémie

Členovia INESS sa zúčastňujú diskusnej tour s názvom "Prečo neodísť zo Slovenska?", ktorú organizuje IPEV - Inštitút politicko-ekonomického vzdelávania. 

INESS na diskusnej tour Politickej akadémie

V rámci diskusnej tour, ktorá prebieha v šiestich slovenských mestách, sa členovia INESS vyjadrujú k aktuálnym ekonomickým výzvam pre regióny, Slovensko a Európu. Práve politika je kľúčovým nástrojom pre ovplyvňovanie vecí verejných. Častokrát sa však stáva, že politik nerozumie komplexným oblastiam ako sú verejné financie, podnikateľské prostredie či menová politika. Cieľom vzdelávacieho programu Politická akadémia je vybaviť účastníkov potrebnými zručnostiami a prehľadom pre úspešné a kompetentné pôsobenie v politike. Lektormi Politickej akadémie sú okrem iných aj členovia INESS - Juraj Karpiš, Radovan Ďurana a Martin Vlachynský.

Na Politickú akadémiu sa môžete prihlásiť do 31. augusta 2017 tu: www.politickaakademia.sk

Termíny tour Politickej akadémie nájdete tu.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards