INESS na Europe Liberty Forum

Začiatkom mája sa malo v ukrajinskom Kyjeve uskutočniť The Europe Liberty Forum organizované tamojšou Economic Freedoms Foundation a americkým Atlas Network. COVID19 však aj túto medzinárodnú konferenciu presunul do online priestoru.

INESS na Europe Liberty Forum

Europe Liberty Forum Online sa uskutočnilo za účasti stoviek zástupcov think tankov a akademickej obce z celej Európy a USA v dňoch 12-13. mája 2020 na platforme Zoom. INESS na ňom reprezentovali Monika Budzák, Ina Sečíková a Richard Ďurana.

Popri témach ako Future of Trade and Travel in Europe, Populism and Crisis alebo Powerful Pivots during a Pandemic odzneli aj inšpiratívne postrehy v paneloch Fundraising in a Time of Crisis, či Opportunities for the Freedom Movement.

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards