INESS na konferencii AOPP

Asociácia na ochranu práv pacientov organizovala v poradí už Tretiu celoslovenskú pacientsku konferenciu a Štvrtú národnú konferenciu EUPATI SK, ktorá sa uskutočnila 22. - 23. novembra 2019 v hoteli Vienna House Easy v Bratislave.

INESS na konferencii AOPP

 Témou tohto ročníka bolo PARTNERI PRE ZDRAVIE – PARTNERI PRE ZMENY​. Za INESS sa zúčastnil analytik Martin Vlachynský, ktorý sa v prednáške zameral na rastúce finančné požiadavky zdravotníctva a z toho vyplývajúce stredne a dlhodobé dopady.

Témou prednášky boli rastúce finančné požiadavky zdravotníctva a možný vývoj v strednom a dlhodobom výhľade. Ďalším rečníkom bol Martin Smatana z IZP, podujatia sa v paneli zúčastnili aj zástupcovia pre zdravotníctvo zo siedmich parlamentných aj mimoparlamentných strán.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards