INESS na konferencii Logistika a doprava

V utorok 12. júna sa v hoteli Carlton v Bratislave uskutočnila ďalšia zo série Trend konferencií, tentoraz na tému Logistika a doprava.

INESS na konferencii Logistika a doprava

V paneli s názvom Dopravcovia na križovatke vystúpil aj zástupca INESS Martin Vlachynský. Hovorilo sa najmä o rôznych podobách nákladnej dopravy v jednotlivých členských štátoch EÚ, či o budúcnosti investícií do (najmä) cestnej infraštruktúry na Slovensku. Spolupanelistami boli Ladislava Cengelová, štátna tajomníčka, ministerstvo dopravy a výstavby SR, Pavol Jančovič, prezident ČESMAD Slovakia, Tomáš Jančuš, člen predstavenstva, Letisko Košice - Airport Košice, Štefan Holý, advokát, riadiaci partner LANSKY, GANZGER PARTNER, Tibor Majzún, Managing Director Slovak Republic / Regional Director North East Europe, cargo-partner SR, s.r.o. a Miloš Mervart, CHIEF OF CUSTOMER SERVICE, METRANS /Danubia/, a.s.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards