INESS na konferencii SK+MED 2021

Vo štvrtok 10 júna sa v zážitkovom centre vedy Aurélium odohrala výročná konferencia asociácie dodávateľov zdravotníckych pomôcok SK+MED.

INESS na konferencii SK+MED 2021

Témami podujatia boli Plán obnovy a investície, do zdravotníctva, slovenský pacient a jeho cesta v systéme zdravotnej starostlivosti, medicínske inovácie a ich miesto v slovenskom zdravotníctve. V paneli Vízia slovenského zdravotníctva na roky 2021-24 sa objavil okrem zástupcu INESS Martina Vlachynského aj riaditeľka Roosveltovej nemocnice Miriam Lapuníková, predsedníčka zdravotníckeho výboru NRSR Janka Bittó Cigániková, Jana Adamcová z SK+ MED a Adrián Stano z Ministerstva financií.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards