INESS na Liberty Forum & Freedom Dinner v New Yorku

Richard a Radovan Ďurana sa zúčastnili na konferencii The 2019 Liberty Forum & Freedom Dinner.

INESS na Liberty Forum & Freedom Dinner v New Yorku

Americký Atlas Network, ktorý združuje viac ako 500 think-tankov z 98 krajín sveta, opäť usporiadal výročnú konferenciu The 2019 Liberty Forum & Freedom Dinner. Na konferencii sa zúčastnilo 400 zástupcov think tankov, akademickej obce, biznisu, či študentských organizácií zo všetkých kontinentov. Na Freedom Dinner, na ktorej sa odovzdávalo aj tradičné ocenenie The Templeton Freedom Award, bolo zvedavých viac ako 850 účastníkov, a uskutočnil sa na lietadlovej lodi Intrepid na rieke Hudson pri Manhattane v New York City. Po niekoľkých rokoch mal na konferencii INESS opäť dvoch zástupcov – Richarda a Radovana Ďuranu, ktorí sa už na globálne podujatia nechodia len inšpirovať, ale po 15 ročných skúsenostiach aj inšpirovať nových a mladších, ale aj skúsenejších think-tankerov.

Niekoľko záberov z podujatia:

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards