INESS na stretnutí think tankov platformy 4liberty.eu

Vo štvrtok a v piatok, 22. a 23. apríla 2021, sa analytik Radovan Ďurana a Ina Sečíková za INESS zúčastnili dvojdňového medzinárodného online meetingu európskych think tankov združených v platforme 4liberty.eu, ktoré na polročnej báze organizuje Friedrich Naumann Foundation.

INESS na stretnutí think tankov platformy 4liberty.eu

Stretli sa tak zástupcovia 17 think tankov z 11 európskych krajín, aby sa vzájomne informovali o projektoch, ktoré jednotlivé think tanky realizujú, a tak sa aj inšpirovali k ďalším aktivitám a pokračovali v ďalších spoluprácach. S viacerými z týchto think tankov bude INESS tento rok spolupracovať na dvoch medzinárodných projektoch: Cena zamestnanca a Byrokratický index.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards