INESS na TaPcon 2019

Prvého ročníka retailovej konferencie TaPcon sa v hoteli Senec v Senci zúčastnil aj zástupca INESS Martin Vlachynský.

INESS na TaPcon 2019

Na podujatí, ktoré sa konalo 14.5., sa zišlo viac ako 100 zástupcov maloobchodu zo Slovenska, najmä z oblasti rýchloobrátkového sortimentu (potraviny a drogéria) a hostia z Českej republiky. INESS bol hosťom v panelovej diskusii, ktorá diskutovala dopady troch zákonov, ktoré najviac zasiahli slovenský maloobchod – odvod reťazcov, zákon o neprimeraných podmienkach a zákon o cenách.

Spoludiskutujúcimi boli Martin Krajčovič zo Slovenskej aliancie moderného obchodu, Martin Katriak zo Zväzu obchodu SR, Jana Venhartová z Potravinárskej komory Slovenska, moderátorom bol generálny riaditeľ Nielsen ČR/SR Karel Týra.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards