Konferencia The Austrian School of Economics in the 21st Century

V budove Rakúskej centrálnej banky sa v dňoch 4-5. novembra 2021 uskutočnil už desiaty ročník medzinárodnej konferencie The Austrian School of Economics in the 21st Century.

Konferencia The Austrian School of Economics in the 21st Century

Dve stovky účastníkov z radov akademikov, think tankerov, podnikateľov, politikov, ale aj študentov zo všetkých kontinentov absolvovali intenzívny program v dvoch paralelných sekciách. Key note rečníkmi boli Jeff Booth z Kanady, prof. Hannes Gissurarson z Islandu a Agnieszka Płonka z Poľska. INESS na konferencii zastupoval Richard Ďurana.

Konferenciu zorganizoval argentínsky Fundacion International Bases v spolupráci a rakúskym Austrian Economics Center a viedenským Hayek Institut.

Na fotke guvernér Rakúskej centrálnej banky Univ.-Prof. Mag. Dr. Robert Holzmann počas úvodnej prednášky s názvom The natural interest rate – or: why policy rates are that low.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards