Krajské kolo Ekonomickej olympiády v Bratislave

7.2.2018 prebehlo krajské kolo Ekonomickej olympiády v Bratislave, v priestoroch Ekonomickej univerzity.

Krajské kolo Ekonomickej olympiády v Bratislave

Do krajského kola postúpilo 38 najlepších stredoškolákov, ktorí absolvovali test školského kola a dokázali sa presadiť v konkurencii 161 študentov z celého kraja. Podujatie otvorili organizátori s úvodným predstavením Ekonomickej olympiády, inštitútu INESS a zhrnutím výsledkov školského kola súťaže. Následne sa študentom prihovorila prorektorka pre vzdelávanie, doc. Ing. Mgr. Zuzana Juhászová, PhD. z Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorá im predstavila možnosti štúdia na univerzite. Študenti sa potom pustili do písania testu, po ktorom ich čakala spoločná fotka a občerstvenie. Najlepší piati z nich sa môžu tešiť na postup do celoslovenského finále súťaže, ktoré bude opäť prebiehať v priestoroch Ekonomickej univerzity. 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards