Kurz fotenia v INESS

INESS vďaka podpore z Fondu pre Transparentné Slovensko, ktorý spravuje Nadácia Pontis, absolvoval viaceré vzdelávacie kurzy.

Kurz fotenia v INESS

16.2.2023 v priestoroch INESS absolvovali kurz fotenia Monika Budzák, Ina Sečíková a Martin Vlachynský z INESS, pod taktovkou lektora Mareka Suchého. Prešli si základné pravidlá ako pripraviť miestnosť na fotenie a tiež nastavenia fotoaparátu, s cieľom dosiahnuť čo najkvalitnejší výsledok. Okrem technických parametrov si prešli aj základy kompozície. Vďaka školeniu dokážeme zastrešiť fotografovanie menších podujatí aj svojpomocne, za čo našim podporovateľom srdečne ďakujeme.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards