Poznáme výhercov prvého Ekonkvízu v roku 2023

21. marca 2023 sme losovali výhercov v Ekonkvíze. Súťažné kolo bežalo od 10. februára do 10. marca 2023.

Poznáme výhercov prvého Ekonkvízu v roku 2023

Ekonkvíz je voľne dostupný online nástroj, ktorý môže vyskúšať ktokoľvek, bez ohľadu na vek, profesiu či štúdium. Slúži na precvičenie a zlepšenie ekonomických vedomostí. Niekoľkokrát do roka spúšťa INESS losovanie o vecné ceny. V tomto súťažnom kole sa do losovania dostali len tí súťažiaci, ktorí dosiahli v Ekonkvíze v stanovenom termíne úspešnosť 95 % a viac. Spolu sme zaznamenali 860 testov, avšak do užšieho výberu sa dostali len prvé dva pokusy každého súťažiaceho.

 

Výhercovia v marci 2023:

 

- Notebook Toshiba STL PRO: Jana Lovčičanová

- Tlačiareň HP: Šimon Podstavek

- Smarthodinky Amazfit GTS4: Miroslav Michalec

- JBL bezdrôtové slúchadlá: Daniel Baňár

- Batoh na notebook Thule: Sofia Sojková

- Xiaomi Smartband Finess náramok: Peter Senko

 

Video z losovania si môžete pozrieť tu. Výhercov budeme kontaktovať e-mailom.

 

Otestujte sa aj vy: https://kviz.ekonportal.sk/

Za podporu ďakujeme: NAY Elektrodom, Slovenskej bankovej asociácii, Slovenskej asociácii poisťovní, Nadácie Tatra banky a programu Erasmus+.

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards