Pozvánka na Ekonomické reči

INESS pripravuje pre milovníkov ekonomických debát nový diskusný formát určený najmä mladým ľuďom - Ekonomické reči.

Pozvánka na Ekonomické reči

Ide o večerné posedenie v neformálnej atmosfére, ktoré sa bude konať v Zámockom pivovare v Bratislave, vždy raz za mesiac. Témy budú rôznorodé a obmieňať sa budú aj rečníci.

Prvý diskusný večer je venovaný téme Kedy budú Slováci bohatí? Výška miezd na Slovensku je často obľúbenou polemikou pri pive, avšak málokto vie, čo sa skutočne skrýva za vysokými mzdami. Spoločne s Radovanom Ďuranom sa pozrieme bližšie na príjmy Slovákov a porovnáme si mzdové úrovne s inými európskymi krajinami, posvietime si na minimálnu mzdu či na regionálne príjmové rozdiely.

Príďte už budúcu stredu, 22. februára o 19:00 hod, do Zámockého pivovaru v Bratislave a podebatujte s nami o možných riešeniach pre bohatšie zajtrajšky. Vstup je voľný.

Facebookovú udalosť nájdete tu. 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards