Pozvánka na Ekonomické reči #13

Ekonomike sa darí, nezamestnanosť klesá a platy rastú. Čo však nie je vidieť sú dve tváre slovenského trhu práce. 
Chýbajú nám zamestnanci alebo pracovné miesta? Ako náročné je zamestnať cudzinca? Čo sú najväčšie tŕne v oku pracovného trhu na Slovensku? 

Pozvánka na Ekonomické reči #13

Séria ekonomických debát pokračuje – INESS pripravuje po letnej prestávke ďalšie, už trináste vydanie Ekonomických rečí. V čase, kedy vláda zbiera politické body pomocou zvyšovania minimálnej mzdy či príplatkov za prácu cez víkendy sa pozrieme bližšie na slovenský pracovný trh s Radovan Ďurana a Robert Chovanculiak z INESS. Príďte už 17.10. o 19:00 do Kafe Scherz a podebatujte s nami o tom, aké facky inkasuje náš trh práce a ako ho možno ochrániť. 

Vstup je voľný. 
Pozor zmena - Ekonomické reči organizujeme tento mesiac v Kafe Scherz. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

Pridajte sa na FB podujatie. 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards