Pozvánka na Ekonomické reči #17

Oplatia sa vedomosti z Harvardu?

Chceli by ste mať diplom z Harvardu alebo vedomosti z Harvardu? Zvláštna otázka ale ešte zvláštnejšia odpoveď. Viac vzdelania je dnes všeliek ľavice aj pravice.. Otázka však znie, či sme sa nedostali do bodu, kedy preceňujeme úlohu vzdelávania v spoločnosti. Práve tejto téme sa povenujeme na 17. vydaní Ekonomických rečí.

Pozvánka na Ekonomické reči #17

Príďte už 20. marca 2019 o 19:00 hod. do Kafe Scherz a podebatujte s nami pri pive, káve alebo koláči v mimoriadne príjemnej atmosfére o ďalšom smerovaní vzdelávania. Vstup voľný, všetci ste vítaní!

Pridajte sa na FB podujatie. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards