Pozvánka na Ekonomické reči #18

Pokrok bez povolenia: Ako zdieľaná ekonomika, crowdfunding a kryptomeny zmenili svet
 

Pozvánka na Ekonomické reči #18

Zdieľaná ekonomika so sebou priniesla mnoho vymožeností, jednou z najväčších sú zdieľané taxislužby ako Uber či Bolt. Aj tie sú ale tŕňom v oku konkurencie.

Osemnáste #ekonomickereci s názvom Pokrok bez povolenia si pre vás pripravil Robert Chovanculiak z INESS, ktorý vo svojej prednáške odpovie na polemiky ako:
• prečo Uber nekonkuruje ani tak taxikárom ako ministerstvu dopravy
• ako crowdfunding dokázal financovať rôzne verejné služby
• akých detektívov zamestnáva PayPal
• ako sa každý z vás môže stať voľnočasovým sudcom na internete

Príďte už 29. mája o 19:00 hod. na kus reči do Kafe Scherz a dozviete sa viac o strete digitálnych technológií 21. storočia so svetom kamenných inštitúcií 20. storočia.

Pridajte sa na na FB podujatie.

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards