Pozvánka na konferenciu: 3 úlohy pre nového ministra školstva

Milí priatelia,

radi by sme vás pozvali na konferenciu s titulom: 3 ÚLOHY PRE NOVÉHO MINISTRA ŠKOLSTVA.

Pozvánka na konferenciu: 3 úlohy pre nového ministra školstva

Slovenské školstvo sa dočkalo svojho 21. ministra školstva. V najlepšom prípade mu ostávajú dva roky vládnutia. Dá sa za tento krátky čas ešte niečo zmeniť? Ktoré problémy by mal riešiť ako prvé? Na túto tému budú diskutovať štyria odborníci na vzdelávanie:

  • Juraj Hipš
  • Roman Baranovič
  • Róbert Chovanculiak
  • Daniel Bútora

Každý z týchto odborníkov dostane úvodný priestor, aby odovzdal novému ministrovi tri rady, do čoho sa pustiť. Nasledovať bude moderovaná diskusia na aktuálne témy a problémy v školstve, ktoré nám horia pod ľavicami a pravicami. Nebudú nás zaujímať len súčasné problémy. Baviť sa budeme aj o dlhodobých víziách a zmenách, ktoré musíme spraviť, ak chcem aktualizovať školstvo pre 21. storočie. Na záver bude, samozrejme, priestor aj na vaše otázky.

Radi vás privítame 26. októbra v KC Dunaj o 17:00.

Vstup je voľný, stačí sa zaregistrovať. Viac informácií aj samotnú registráciu nájdete TU.

Ak by ste radi zazdieľali udalosť svojim známym a kamarátom, link na udalosť na Facebooku nájdete TU.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards