Pozývame na Ekonomické reči #23: Radosti a bolesti inovatívnych liekov s Katarínou Fedorovou

Pozývame vás na decembrové Ekonomické reči s INESS!

Tentokrát v nich privítame Katarínu Fedorovú, ktorá vyučuje medicínske právo, spolupracuje s pacientskymi organizáciami a je autorkou viacerých odborných publikácií.

Pozývame na Ekonomické reči #23: Radosti a bolesti inovatívnych liekov s Katarínou Fedorovou

Jej dizertačná práca pre University of Edinburgh sa nám natoľko páčila, že ju vydávame knižne v slovenskom preklade pod názvom Inovatívne lieky: Právne a etické otázky.

Katarína kombinuje schopnosť kritického pohľadu na hodnotu za peniaze nových liekov a schopnosť čítavého písania (okrem odborných kníh jej vyšli aj dva romány!). Pozvali sme ju do Ekonomických rečí, aby sme sa porozprávali o tom, ako kombinovať prínosy a náklady nových, ale zároveň drahých liekov. Diskusiu bude viesť Martin Vlachynský, analytik INESS pre zdravotníctvo.

Vstup je voľný, tešíme sa na Vás!

Príďte s nami diskutovať vo štvrtok, 8. decembra o 19:00 v bratislavskom Kafe Scherz.

 

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards