Prvé prednášky Ceny štátu pre stredoškolákov v novom školskom roku

V septembri a októbri sme prednášali Cenu štátu hneď na niekoľkých školách. Navštívili sme Nové Zámky, Štúrovo, Košice, Prešov, Trebišov a Michalovce.

Prvé prednášky Ceny štátu pre stredoškolákov v novom školskom roku

So študentmi sme diskutovali o cene verejných služieb. Ďalej sme sa venovali výdavkom verejnej správy a prešli sme si našu daňovú kalkulačku.

Ďakujeme za spoluprácu Gymnáziu Nové Zámky, Súkromnej spojenej škole v Štúrove, Gymnáziu Park mládeže v Košiciach, Gymnázium Jána Adama Raymana v Prešove, Obchodnej akadémii v Trebišove a SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach.

Pokiaľ máte záujem o prednášku Ceny štátu pre študentov, kontaktovať nás môžete prostredníctvom emailu: juraj.fukatsch@iness.sk.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards