INESS na konferencii v Gruzínsku

Richard Ďurana z INESS vystúpil dňa 17.10.2014 na konferencii venovanej vzťahu „EÚ a ekonomická sloboda“ v gruzínskom Tbilisi. Podujatie s názvom Economic Freedom after the EU accession:  Lessons from CEE Region organizovala The University of Georgia (súkromná univerzita s 20 tisíc študentmi) a New Economic School of Georgia, nezávislý think tank.

INESS na konferencii v Gruzínsku

Na podujatie bolo zvedavých (napriek konaniu v piatok o 18:00!) viac ako 200 účastníkov, medzi nimi domáci aj zahraniční podnikatelia, poslanci parlamentu, univerzitní profesori a študenti. Okrem Richarda Ďuranu s príspevkom vystúpili aj Tanja Porčnik (Svetilnik, Slovinsko), Leszek Jażdżewski (Liberté!, Poľsko), Paata Sheshelidze a Gia Jandieri (obaja NESG, Gruzínsko).

Niekoľko záberov z podujatia:

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards