Market Finesse november/ 2014

V novembri INESS zamestnávali dopady kampane Rómsky mýtus, ktorú sme spustili v októbri. Video dosiahlo 125 000 videní, získalo ocenenie v Stratégiách a skúmala ho Rada pre reklamu. Rómsky mýtus bol hlavnou témou dvoch prednášok, ale aj súčasťou šiestich novembrových prednášok na stredných školách o Cene štátu.

Market Finesse november/ 2014

V našich článkoch sme neobišli kauzu jesene, teda piešťanské CTčko. Nájdete aj články na tému autobusovej/vlakovej dopravy, STK, predaja Slovenských elektrární, či ohliadnutie za Novembrom 89. Nezabudnite si kliknúť aj na náš nový interaktívny online nástroj Euro Bill, ktorý sa stal súčasťou projektu Euro Kríza.

Novembrové číslo Market Finesse si môžete stiahnuť tu. Prajem príjemné čítanie!

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards