INESS otvára svoju knižnicu pre verejnosť

V knižnici INESS sa za posledných 10 rokov nazbieralo viac ako 600 titulov kvalitnej, hlavne ekonomickej literatúry - kníh, zborníkov, monografií, ekonomických časopisov.

INESS otvára svoju knižnicu pre verejnosť

Nazdávame sa, že ide o obrovský akumulovaný zdroj pre výskum a tiež veríme, že knihy sa majú čítať viac než raz, rozhodli sme sa našu knižnicu otvoriť pre verejnosť.

Knižnica INESS je tu.

Knihy si môžete cez elektronický katalogizačný systém Librarika požičať ZADARMO. Najskôr sa však musíte registrovať, vďaka čomu si môžete knihy rezervovať a spravovať svoje výpožičky.

Záujemcovia sa môžu registrovať tu: https://librarika.com/users/register . Užívateľ sa dostane na stránku, kde si nastaví heslo svojho účtu.

Na zadanú e-mailovú adresu príde užívateľovi e-mail s pozvánkou do knižnice a registračným linkom, na ktorý treba kliknúť. Následne po prihlásení zaklikne v sekcii "My Library" modré pole "Request Member Access" a zadá link Knižnice INESS: https://iness.librarika.com

Od prihlásenia si môže užívateľ rezervovať 3 knihy po dobu 3 týždňov. (Na požiadanie môže byť rezervácia predĺžená). Užívateľ si môže vyhľadať žiadaný titul a po kliknutí na zelené „request“ pole, mu bude priradená rezervácia. Následne si môže knihu/publikáciu/žurnál vyzdvihnúť u nás v INESS. Svoje výpožičky a rezervácie si užívateľ kontroluje v sekcii „My account.“

V prípade problémov s prihlásením nás kontaktuje mailom: kniznica@iness.sk


 

Knižničný katalogizačný systém INESS podporila Nadácia Tatra Banky.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards