INESS na Liberty Fund konferencii vo Viedni

V dňoch 14-15. júna sa v priestoroch viedenského Austrian Economics Center uskutočnila konferencia The Liberty Fund Conference pre vybraných 40 zástupcov think tankov a univerzít z Európy a USA.

INESS na Liberty Fund konferencii vo Viedni

Za INESS sa na nej zúčastnil Richard Ďurana. Témami konferencie, na ktorej sa diskutovalo o vopred stanovenej literatúre, boli predovšetkým podnikatelia, ich spoločenská úloha a problémy, ktorým čelia; a štát sociálneho blahobytu a jeho (ne)udržateľnosť a pokrivené motivácie, ktoré na trhu vytvára.

Po konferencii nasledoval debriefing ku konferenčnej tour The 2015 Free Market Road Show, v rámci ktorej rovnomennú konferenciu na Slovensku organizoval INESS.

Zábery z podujatia:

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards