Pozvánka: Debata "Eurozóna - kríza a riešenia"

INESS pozýva na debatu "Eurozóna - kríza a riešenia", ktorú 1. júla organizuje Informačná kancelária Európskeho parlamentu a v ktorej bude debatovať aj Juraj Karpiš:

Pozvánka: Debata

Informačná kancelária Európskeho parlamentu organizuje v poradí už tretiu zo série debát s poslancami Európskeho parlamentu, ktorá sa uskutoční dňa 1. júla 2015 o 18.30 v priestoroch kaviarne Foxford na Laurinskej ulici v Bratislave. Účastníci predchádzajúceho podujatia si v hlasovaní zvolili tému  "Eurozóna - kríza a riešenia".

Pozvanie prijali  poslanci EP Vladimír Maňka (S&D), Richard Sulík (ECR) a analytik inštitútu INESS Juraj Karpiš.

Počas diskusie budete mať príležitosť dostať odpovede na všetky vaše otázky, či už priamou účasťou na debate alebo pomocou internetovej aplikácie sli.do. Cieľom série debát s europoslancami je predstaviť názory a prácu poslancov EP na rôzne témy európskej politiky a sprostredkovať priamy kontakt s verejnosťou.

Vstup voľný.

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/975371079170381/

Viac info tu.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards