Posledný tohtoročný Market Finesse

Blíži sa koniec roka a s ním prichádza aj posledný tohtoročný Market Finesse. Nájdete v ňom výber najlepších článkov od vydania posledného čísla. Má 31 strán a tak ani nemá zmysel menovať všetky témy, ktoré v ňom nájdete – od školstva, cez minimálnu mzdu, DPH, HDP, až po malé vodné elektrárne a život delfínov.

Posledný tohtoročný Market Finesse

Okrem článkov si môžete prečítať aj rozsiahlu reportáž z nášho najväčšieho tohtoročného podujatia, konferencie Konkurencieschopnosť: Slovo bez obsahu?, ktoré pár mesiacov pred voľbami dostalo za jeden stôl čelných predstaviteľov slovenských politických strán, ale aj zahraničných expertov z piatich európskych štátov.

Decembrový Market Finesse nájdete ako pdf na tomto linku.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards