The Liberty English Camp

The Liberty English Camp

The Language of Liberty Institute v spolupráci s INESS organizuje letný medzinárodný kemp venovaný diskusiám o slobode.

Čaká Vás päť dní strávených v príjemnom prostredí pod Nízkymi Tatrami v spoločnosti zahraničných prednášajúcich a diskutérov. Predmetom diskusií bude ekonomický, politický a filozofický pohľad na slobodu, jej význam a hodnotu.
Diskutovať sa bude v angličtine, čo Vám umožní nielen zlepšiť jazykové schopnosti, ale pomôže aj vytvoriť dostatočne kvalitnú slovnú zásobu odborných termínov, ktorú využijete pri ďalšom čítaní odborných textov.
Nenechajte si ujsť možnosť diskusie so skvelým rečníkom Christianom Michelom (on-line text napr: tu).
Dajte vedieť o tomto podujatí aj Vašim známym a priateľom. Kemp je určený pre všetkých, ktorým je téma slobody blízka, nielen vysokoškolským študentom. Na podujatí sa zúčastnia aj záujemcovia z Česka a Poľska.
Ďalšie informácie nájdete na tomto linku .

Pozor: Zľava z účastníckeho poplatku pre vybraných účastníkov až 30% !

V prípade záujmu o účasť, prípadne ďalšie informácie, píšte na radovan.durana@iness.sk, alebo volajte 02/54410945.

Pre on-line registráciu kliknite sem.

Záväznú prihlášku si môžete stiahnuť na tomto linku .

Zmluvné podmienky sú dostupné tu .

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards