INESS môžete podporiť aj cez Flattr

Stránky iness.sk aj eurokriza.sk sa zapojili do siete mikrodarov Flattr ako jedny z prvých slovenských stránok vôbec.

INESS môžete podporiť aj cez Flattr

Flattr.com vznikol vo Švédsku v roku 2010 a behom chvíle získal niekoľko ocenení, vrátane ceny Najlepší start-up roka časopisu TechCrunch. Princíp tejto siete mikrodarov je jednoduchý a umožňuje vám odmeňovať blogy a weby ktoré radi čítate jediným kliknutím.

Užívatelia sa môžu zaregistrovať na stránke flattr.com. Tam si vytvoria profil a určia mesačný rozpočet, minimum je 2 eurá. Pomocou služby PayPal alebo platobnej si vložia na svoj profil ľubovoľné množstvo peňazí. Potom už len stačí čítať obľúbené stránky ako obvykle. Ak na nich uvidíte tlačidlo flattr, stlačte ho a článok dostane hlas – úplne rovnako ako v prípade tlačídla facebook like! Na konci mesiaca sa všetky vaše hlasy zrátajú a mesačný rozpočet, ktorý ste si určili, sa rozdelí medzi jednotlivé hlasy.

S jedným účtom môžete odmeňovať, ale ak prijímať na svojom blogu. Je to skutočne mimoriadne efektívny spôsob akým dobrovoľne podporovať kvalitný obsah na Internete. Dúfame preto, že vás to zaujme a medzi prvé články, ktoré “olajkujete”, budú patriť aj články z iness.sk!
 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards