wINESS 2013

Ani tento rok sme nepremeškali príležitosť zorganizovať vianočný večierok wINESS, na ktorý sme pozvali zaujímavých ľudí zo všetkých sfér spoločenského života.

wINESS 2013

Zhruba 50 hostí si mohlo pri pohári kvalitného vína Lahofer podiskutovať navzájom a tiež spoznať INESS aj z inej strany, než ktorú vidieť cez obrazovky televízorov či reproduktory rádií. Hostí na podujatí formou krátkeho príhovoru privítal riaditeľ INESS Richard Ďurana, po ktorom sa rozprúdili živé diskusie, prerušené len šťavnatým hamburgrom a originálnou tortou s logom INESS.

Ďakujeme za účasť všetkým hosťom, medzi ktorými nechýbali novinári, politici, zástupcovia veľvyslanectiev, podporovatelia INESS, podnikatelia, zástupcovia ďalších think tankov, a v neposlednom rade aj naši spolupracovníci.

Podujatie sa uskutočnilo dňa 10.12. 2013 v Zámockom pivovare v Bratislave.

Foto:

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards