Akadémia klasickej ekonómie 2014

Konzervatívny inštitútu M. R. Štefánika (KI) vás pozýva na siedmy ročník Akadémie klasickej ekonómie, ktorý v podobe deviatich seminárov bude trvať od februára do decembra 2014 v priestoroch Vysokej školy manažmentu v Bratislave – Petržalke.

Akadémia klasickej ekonómie 2014

Účastníci sa postupne zoznámia s princípmi klasickej ekonómie a dielami jej čelných predstaviteľov. Každý seminár pozostáva z prednášky lektora a následnej diskusie, cyklus je zakončený vypracovaním eseje.

Podujatie sa bude uskutočňovať raz mesačne vo vybranú stredu od 17.30 do 20.00 a je vhodné ako pre študentov, tak aj pre pracujúcich bez rozdielu veku. Prihlásiť sa na AKE je potrebné prostredníctvom zaslania vyplnenej prihlášky a formuláru k nej e-mailom na adresu ake[zavinac]institute.sk najneskôr 9. februára 2014.

Počet účastníkov cyklu AKE však môže byť maximálne 50. V prípade vyššieho záujmu o účasť na cykle týchto seminárov si ich organizátor (Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika) vyhradzuje právo vybrať účastníkov spomedzi prihlásených na základe nimi vyplnených formulárov prihlášky a na základe termínov ich prihlásenia sa na kurz AKE.

Viac informácií tu.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards