INESS na diskusii ku Pandora’s Promise

Analytik Martin Vlachynský sa na pozvanie študentskej organizácie AIESEC a Slovenských elektrární zúčastnil v stredu 19.2. na EUBA premietania dokumentu Pandora’s Promise o postavení jadrovej energie a následnej panelovej diskusie.

INESS na diskusii ku Pandora’s Promise

Ďalšími účastníkmi boli Prof. Milan Lapin, klimatológ FMFI UK, Ing. Branislav Vrban a Ing. Štefan Čerba, UJFI STU, Miroslav Šarišský, externé vzťahy SE,  a ako moderátor Michal Hudec, Energy Analytics. Medzi preberanými témami bola aj ekonomická efektívnosť jadrových elektrární a konkrétne tretej jadrovej elektrárne na Slovensku, ku ktorej sa INESS vyjadril v nedávnej štúdii.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards