Stredoškoláci, zapojte sa do Ekonomickej olympiády!

Ak ste učiteľom na strednej škole, nenechajte si túto príležitosť ujsť a dajte aj Vašim študentom šancu zapojiť sa do Ekonomickej olympiády. Veríme, že skryté talenty sa nájdu aj medzi Vašimi študentmi!

Stredoškoláci, neváhajte a zapojte sa do olympiády, otestujte svoje znalosti z ekonómie a financií, a vyhrajte skvelé ceny! Hľadáme študentov s otvorenou mysľou, ktorí radi súťažia a učia sa nové veci.

Stredoškoláci, zapojte sa do Ekonomickej olympiády!

INESS – Inštitút ekonomických a spoločenských analýz organizuje vôbec prvú celoslovenskú súťaž z ekonómie a financií pre stredoškolákov - Ekonomickú olympiádu. Súťaž už úspešne prebieha v Českej republike pod vedením Institutu ekonomického vzdelávaní (INEV) a záštitou Českej národnej banky.

Cieľom olympiády je podporiť záujem o ekonómiu u mladých ľudí, vyhľadávať medzi slovenskými stredoškolákmi nadaných budúcich ekonómov a následne ich podporovať v rozvoji. Súťaž prebieha v troch kolách a môžu sa do nej zapojiť študenti všetkých ročníkov stredných škôl a vyšších ročníkov osemročných gymnázií (kvinta – oktáva). Súťažiaci majú možnosť okrem nových znalostí získať aj hodnotné ceny a nadviazať kontakty so známymi slovenskými ekonómami.

Viac informácií o súťaži nájdete na stránke: www.ekonomickaolympiada.sk

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards